mgr Beata Grabińska

 Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w pracy psychoterapeutycznej z osobami uzależnionymi od substancji psychoaktywnych (kierowałam programem terapeutycznym dla osób uzależnionych 14 lat). Ponadto, od przeszło dwudziestu lat pracuję w kontakcie psychoterapeutycznym z osobami z rodzin dysfunkcjonalnych, osobami przeżywającymi trudności życiowe, osobami doświadczającymi urazu, przemocy. Od pięciu lat pracuję z parami, ostatnio stosując elementy metody Gottmanów, jednej z najbardziej efektywnych metod pracy z parą.

Dbając o profesjonalny charakter mojej pracy i jakość świadczonej przeze mnie pomocy psychoterapeutycznej stale się uczę. Odbywałam stypendia i staże w Danii, Niemczech, USA. Uczestniczyłam w szeregu warsztatów i szkoleń podnoszących moją wiedzę i umiejętności praktyczne. 

W ciągu ostatnich lat wielokrotnie prowadziłam warsztaty i szkolenia dla osób zajmujących się pomaganiem innym. Szkoliłam psychologów w Rosji ucząc ich pracy psychoterapeutycznej z osobami doświadczającymi przemocy oraz z uzależnionymi sprawcami przemocy. W Polsce także prowadziłam szereg szkoleń ucząc pracy psychoterapeutycznej ze sprawcami przemocy oraz ofiarami przemocy. Ponadto prowadziłam szkolenia ucząc stosowania technik i metod NLP w pracy psychoterapeutycznej.

W 2006 r. otrzymałam Europejski Certyfikat Psychoterapii (The European Certificate Of  Psychotherapy), który świadczy o spełnianym przeze mnie wysokim standardzie prowadzenia psychoterapii.

 Posiadam także certyfikat Masters Of  NLP i szereg innych.